Promocja na kredyt hipoteczny w BNP Paribas - maj 2013

Data: 6 maj 2013 | Kategoria: Kredyty hipoteczne

 

Od 6 maja 2013 roku obowiązuje  promocja w banku BNP Paribas. Oferta jest skierowana do klientów zainteresowanych kredytem mieszkaniowym lub pożyczką hipoteczną. Osoby, które skorzystają z promocji otrzymają kredyt hipoteczny z marżą niższą o 0,50p.p. lub pożyczkę hipoteczną z marżą niższą o 0,75p.p. w całym okresie kredytowania.


Warunkiem otrzymania niższej prowizji jest otwarcie konta osobistego w pakiecie L lub XL, zlecenie comiesięcznego przelewu wynagrodzenia na konto, a także zasilanie konta w wysokości co najmniej 1% wartości kredytu oraz wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Powyższe czynności powinny być wykonywane co najmniej przez 5 lat od chwili uruchomienia kredytu. Ostatnim warunkiem jest przystąpienie do ubezpieczenia osobowego na cały okres kredytowania.


Kredyt mieszkaniowy w BNP Paribas jest również dostępny z obniżoną marżą i 0% prowizji za udzielenie kredytu. Warunkiem jest spełnienie powyższych wymogów, a także przystąpienie do ubezpieczenia nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu.


Bank w okresie pierwszych 5 lat pobiera prowizję za przedterminową częściową/całkowitą spłatę kredytu – prowizja wynosi 1,5% kwoty nadpłaty.


W przypadku niedopełnienia warunków promocji w okresie pięcioletnim od uruchomienia kredytu, bank podwyższy marżę  do poziomu wynikającego z umowy kredytowej. Po podwyższeniu marży, nie ma możliwości powrotu  do warunków promocyjnych.


Źródło: BNP Paribas

Polecamy

Brave jest darmową przeglądarką stron internetowych rozwijaną na zasadzie open source, której celem jest zapewnienie jej użytkownikom prywatności oraz bezpieczeństwa. Wbudowany mechanizm blokady reklam i skryptów sprawia, że wczytywanie stron www może być znacznie szybsze w odróżnieniu od innych przeglądarek.

Pobierz Brave

Ranking Top 7 ofert 2020

Ranking - miejsce 1
PKO BP - kredyt hipoteczny
ranking PKO BP - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 9.14 na 10

Ranking - miejsce 2
mBank - kredyt hipoteczny
ranking mBank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.50 na 10

Ranking - miejsce 3
ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny
ranking ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.00 na 10

Ranking - miejsce 4
Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy
ranking Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.70 na 10

Ranking - miejsce 5
EuroBank - kredyt mieszkaniowy
ranking EuroBank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.30 na 10

Ranking - miejsce 6
Deutsche Bank - kredyt hipoteczny
ranking Deutsche Bank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 7.27 na 10

Ranking - miejsce 7
BZ WBK - kredyt mieszkaniowy
ranking BZ WBK - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.13 na 10