Kredyt hipoteczny z gwarancją najniższej marży

Data: 17 marzec 2012 | Kategoria: Kredyty hipoteczne

 

Kredyt hipoteczny bez prowizji i z obniżoną marżą.

Z dniem 12 marca 2012r. kredytobiorcy, którzy skorzystają z ubezpieczenia na życie ( Warta S.A.) nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu mieszkaniowego w Kredyt Banku oraz mogą liczyć na obniżoną marżę o 0,2 p.p. Składka miesięczna wynosi tylko 0,029% i jest obniżana systematycznie w miarę spłaty kredytu i spadku salda zadłużenia.

 

Korzystając z ubezpieczenia oraz innych produktów dodatkowych Kredyt Banku możesz obniżyć całkowicie marżę nawet o 0,5p.p. Za otwarcie i prowadzenie rachunku Ekstrakonto Plus – obniżka marży o 0,1p.p. Również za wydanie i używanie karty kredytowej/debetowej – marża kredytu zostanie obniżona o 0,1p.p. Przystępując do ubezpieczenia od utraty pracy/czasowej niezdolności do pracy otrzymasz dodatkowe obniżenie marży kredytu hipotecznego o 0,1p.p.

 

Dotychczas Kredyt Bank adresował niższe marże do klientów, którzy decydowali się na kredyt hipoteczny na kwotę minimum 250000zł. Obecnie niższe marże będą obowiązywać dla kredytów mieszkaniowych od 200000zł.  Zmiana ta spowoduje, że kredyty hipoteczne z niższą marżą będą dostępne dla większej liczby kredytobiorców.

 

Kredyt mieszkaniowy z gwarancją

Z kolei Bank BGŻ oferuje kredyt mieszkaniowy z gwarancją najniższej marży – promocja trwa od 15 marca do 30 kwietnia 2012r. Oferta ta jest skierowana do klientów, którzy wraz z kredytem hipotecznym skorzystają z innych produktów banku BGŻ (konto osobiste, karta kredytowa, ubezpieczenie nieruchomości). Bank BGŻ gwarantuje najniższą marżę na rynku – oznacza to ,że jeśli klient otrzyma atrakcyjniejszą ofertę w innym banku to Bank BGŻ przebije ją, oferując te same warunki, a obniży marże. Warto zaznaczyć, że bank BGŻ nie wymaga wieloletniego korzystania z programów ubezpieczeniowych czy oszczędnościowych, które powodują dodatkowe koszty, a nie zawsze są atrakcyjne.

 

Źródło: Kredyt Bank, BGŻ Bank.

Polecamy

Brave jest darmową przeglądarką stron internetowych rozwijaną na zasadzie open source, której celem jest zapewnienie jej użytkownikom prywatności oraz bezpieczeństwa. Wbudowany mechanizm blokady reklam i skryptów sprawia, że wczytywanie stron www może być znacznie szybsze w odróżnieniu od innych przeglądarek.

Pobierz Brave

Ranking Top 7 ofert 2020

Ranking - miejsce 1
PKO BP - kredyt hipoteczny
ranking PKO BP - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 9.14 na 10

Ranking - miejsce 2
mBank - kredyt hipoteczny
ranking mBank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.50 na 10

Ranking - miejsce 3
ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny
ranking ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.00 na 10

Ranking - miejsce 4
Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy
ranking Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.70 na 10

Ranking - miejsce 5
EuroBank - kredyt mieszkaniowy
ranking EuroBank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.30 na 10

Ranking - miejsce 6
Deutsche Bank - kredyt hipoteczny
ranking Deutsche Bank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 7.27 na 10

Ranking - miejsce 7
BZ WBK - kredyt mieszkaniowy
ranking BZ WBK - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.13 na 10