Promocja 3x0 w Credit Agricole

Data: 9 kwiecień 2014 | Kategoria: Kredyty hipoteczne

 

Bank Credit Agricole przygotował promocję „kredyt mieszkaniowy 3x0”, która obowiązuje od 1 kwietnia do 30 czerwca 2014 roku włącznie.


Promocja polega na tym, że bank zrezygnuje z pobierania prowizji za udzielenie kredytu (0% prowizji) i nie pobierze prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu (0% za wcześniejszą spłatę), a  także bez opłat za oszacowanie wartości nieruchomości  (0zł za wycenę nieruchomości).


Regulamin promocji „kredyt mieszkaniowy 3x0” w Credit Agricole (PDF)


Warunki jakie należy spełnić to przede wszystkim wymogi formalne dotyczące zdolnośći kredytowej, a także należy złożyć w okresie obowiązywania promocji wniosek kredytowy i skorzystać z jednej oferty do wyboru: „Pakiet Życie”, „Premium Szafir”, „Premium Diament I” lub „Premium Diament II”.


Oferta kredytu hipotecznego w Credit Agriocle


Pakiet Życie

W „Pakiecie Życie” należy otworzyć konto osobiste i regularnie zasilać rachunek z tytułu wynagrodzenia oraz korzystać z opcji „autospłata” służącego do spłaty raty kredytu. Dodatkowo trzeba skorzystać z ubezpieczenia na życie i nieruchomości. Powyższe produkty trzeba utrzymać przez cały okres spłaty kredytu. Natomiast przez co najmniej 5 lat od daty uruchomienia kredytu trzeba posiadać kartę kredytową i wykonywać minimum 1 transakcje w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym.


Regulamin „Pakiet Życie” (PDF)


Premium Szafir

W ofercie specjalnej „Premium Szafir” należy otworzyć konto Premium (kilka wariantów do wyboru) z regularnymi wpływami z tytułu wynagrodzenia na poziomie 5 tys.zł, korzystać z funkcji „autospłata” oraz wykupić ubezpieczenie na życie i nieruchomości – produkty należy utrzymać przez cały okres kredytowania. Dodatkowo przez 5 lat należy używać karty kredytowej i skorzystać z zaproponowanego przez Credit Agricole do wyboru: programu regularnego oszczędzania, rachunku oszczędzam lub funduszy inwestycyjnych.


Regulamin „Premium Szafir” (PDF)


Premium Diament I i Diament II

Oferty „Premium Diament I i Diament II” różnią się od siebie rodzajami kont jakie należy otworzyć oraz kwotą jaką należy otrzymywać z tytułu wynagrodzenia (10 tys.zł w ofercie „Premium Diament I”). Pozostałe warunki jakie należy spełnić są identyczne jak w przypadku oferty specjalnej „Premium Szafir”.


Regulamin „Premium Diament I” (PDF)

Regulamin „Premium Diament II” (PDF)


Źródło: Credit Agricole

Polecamy

Brave jest darmową przeglądarką stron internetowych rozwijaną na zasadzie open source, której celem jest zapewnienie jej użytkownikom prywatności oraz bezpieczeństwa. Wbudowany mechanizm blokady reklam i skryptów sprawia, że wczytywanie stron www może być znacznie szybsze w odróżnieniu od innych przeglądarek.

Pobierz Brave

Ranking Top 7 ofert 2020

Ranking - miejsce 1
PKO BP - kredyt hipoteczny
ranking PKO BP - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 9.14 na 10

Ranking - miejsce 2
mBank - kredyt hipoteczny
ranking mBank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.50 na 10

Ranking - miejsce 3
ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny
ranking ING Bank Śląski - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 8.00 na 10

Ranking - miejsce 4
Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy
ranking Pekao Bank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.70 na 10

Ranking - miejsce 5
EuroBank - kredyt mieszkaniowy
ranking EuroBank - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.30 na 10

Ranking - miejsce 6
Deutsche Bank - kredyt hipoteczny
ranking Deutsche Bank - kredyt hipoteczny

Średnia ocen: 7.27 na 10

Ranking - miejsce 7
BZ WBK - kredyt mieszkaniowy
ranking BZ WBK - kredyt mieszkaniowy

Średnia ocen: 7.13 na 10